753243220GTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 753243220GTR
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 12 RES 22 OHM 24DRT
Ngā Rauemi: 753243220GTR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 753243220GTR
Tau Wae 753243220GTR Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 12 RES 22 OHM 24DRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5732 pcs Pepa Raraunga 753243220GTR.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm)
Raupapa 753 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 22
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 24-DRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 12 Te maha o nga toka 24
Momo Tae Surface Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 22 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Isolated 12 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 24-DRT