753101332GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
753101332GPTR13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 753101332GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 9 RES 3.3K OHM 10SRT
Ngā Rauemi: 753101332GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 753101332GPTR13
Tau Wae 753101332GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 9 RES 3.3K OHM 10SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65447 pcs Pepa Raraunga 753101332GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.295" L x 0.080" W (7.49mm x 2.03mm)
Raupapa 753 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 3.3k
Mana Ma te Mea 40mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-SRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 9 Te maha o nga toka 10
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 3.3k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
753101103GTR
753101103GTR
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SRT
I roto i te taonga: 4321 pcs
Tikiake: 753101103GTR.pdf
RFQ
753101203GPTR7
753101203GPTR7
Whakaahuatanga: RES ARRAY 9 RES 20K OHM 10SRT
I roto i te taonga: 52530 pcs
Tikiake: 753101203GPTR7.pdf
RFQ
753101332GP
753101332GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 9 RES 3.3K OHM 10SRT