753101103GTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
753101103GTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 753101103GTR
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SRT
Ngā Rauemi: 753101103GTR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 753101103GTR
Tau Wae 753101103GTR Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4321 pcs Pepa Raraunga 753101103GTR.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.295" L x 0.080" W (7.49mm x 2.03mm)
Raupapa 753 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 10k
Mana Ma te Mea 40mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 10-SRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 9 Te maha o nga toka 10
Momo Tae Surface Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 10k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT