753101332GTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
753101332GTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 753101332GTR
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 9 RES 3.3K OHM 10SRT
Ngā Rauemi: 753101332GTR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 753101332GTR
Tau Wae 753101332GTR Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 9 RES 3.3K OHM 10SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6026 pcs Pepa Raraunga 753101332GTR.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.295" L x 0.080" W (7.49mm x 2.03mm)
Raupapa 753 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 3.3k
Mana Ma te Mea 40mW Packaging Original-Reel®
Paa / Case 10-SRT Ētahi Ingoa 753101332GDKR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 9
Te maha o nga toka 10 Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT Momo Aratau Bussed