752081222J
Hua Hua
Tau Wae: 752081222J
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 2.2K OHM 8SRT
Ngā Rauemi: 752081222J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752081222J
Tau Wae 752081222J Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 2.2K OHM 8SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5866 pcs Pepa Raraunga 752081222J.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 2.2k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Bulk
Paa / Case 8-SRT Ētahi Ingoa Q1258346A
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 7
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2k Ohm ±5% 80mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT Momo Aratau Bussed
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752081222JPTR13
752081222JPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 2.2K OHM 8SRT
I roto i te taonga: 87182 pcs
Tikiake: 752081222JPTR13.pdf
RFQ
752081104GPTR7
752081104GPTR7
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 100K OHM 8SRT
I roto i te taonga: 63107 pcs
Tikiake: 752081104GPTR7.pdf
RFQ
752081222JPTR7
752081222JPTR7