752081104GPTR13
Hua Hua
Tau Wae: 752081104GPTR13
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 100K OHM 8SRT
Ngā Rauemi: 752081104GPTR13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752081104GPTR13
Tau Wae 752081104GPTR13 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 100K OHM 8SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71635 pcs Pepa Raraunga 752081104GPTR13.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 100k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 100k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT
Momo Aratau Bussed Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
752081222GPTR13
752081222GPTR13
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 2.2K OHM 8SRT
I roto i te taonga: 76447 pcs
Tikiake: 752081222GPTR13.pdf
RFQ
752081104GP
752081104GP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 7 RES 100K OHM 8SRT
I roto i te taonga: 54666 pcs
Tikiake: 752081104GP.pdf
RFQ
752081222GPTR7
752081222GPTR7
Tikiake: 752081222GPTR7.pdf
752081222G
752081222G