752081223GPTR7
Hua Hua
Tau Wae: 752081223GPTR7
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 7 RES 22K OHM 8SRT
Ngā Rauemi: 752081223GPTR7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 752081223GPTR7
Tau Wae 752081223GPTR7 Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 7 RES 22K OHM 8SRT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59327 pcs Pepa Raraunga 752081223GPTR7.pdf
Te manawanui ±2% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Raupapa 752 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 22k
Mana Ma te Mea 80mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SRT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) 0.100" (2.53mm) Whakaahuatanga Taipitopito 22k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT