743C083563JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C083563JP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 743C083563JP
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 56K OHM 2008
Ngā Rauemi: 1.743C083563JP.pdf2.743C083563JP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 743C083563JP
Tau Wae 743C083563JP Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 56K OHM 2008 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 947427 pcs Pepa Raraunga 1.743C083563JP.pdf2.743C083563JP.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Raupapa 743 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 56k
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2008, Concave, Long Side Terminals Ētahi Ingoa 743C083563JP-ND
743C083563JPTR
Q11347400
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 4
Te maha o nga toka 8 Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.028" (0.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito 56k Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2008, Concave, Long Side Terminals
Momo Aratau Isolated Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
743C083564JP
743C083564JP
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: RES ARRAY 4 RES 560K OHM 2008
I roto i te taonga: 961620 pcs
Tikiake: 743C083564JP.pdf
RFQ
743C083563JP
743C083563JP
Whakaahuatanga: RES ARRAY 4 RES 56K OHM 2008