743C083561JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C083561JTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 743C083561JTR
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 560 OHM 2008
Ngā Rauemi: 743C083561JTR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 743C083561JTR
Tau Wae 743C083561JTR Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 560 OHM 2008 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4112 pcs Pepa Raraunga 743C083561JTR.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Raupapa 743 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 560
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tape & Reel (TR)