743C083564JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C083564JTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 743C083564JTR
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua RES ARRAY 4 RES 560K OHM 2008
Ngā Rauemi: 743C083564JTR.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 743C083564JTR
Tau Wae 743C083564JTR Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga RES ARRAY 4 RES 560K OHM 2008 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5940 pcs Pepa Raraunga 743C083564JTR.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Raupapa 743 Resistor-Ratio-Drift -
Te Ratonga Tauritau Whakatika - Te Pakanga (Ohms) 560k
Mana Ma te Mea 100mW Packaging Tape & Reel (TR)