4400-095LF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
4400-095LF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4400-095LF
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 200V AXIAL
Ngā Rauemi: 4400-095LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4400-095LF
Tau Wae 4400-095LF Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 200V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23743 pcs Pepa Raraunga 4400-095LF.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui -
Rahi Tae M3x0.5 Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.276" L (4.00mm x 7.00mm) Raupapa 4400
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Bushing Ētahi Ingoa 410-1166
4400095LF
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga 20dB @ 100MHz Teitei (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
I teie nei 10A
Ngā Hua e hāngai ana
4400-096LF
4400-096LF
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 200V AXIAL
I roto i te taonga: 9357 pcs
Tikiake: 4400-096LF.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 100V AXIAL
I roto i te taonga: 22070 pcs
Tikiake: 4400-094LF.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL
Tikiake: 4400-095.pdf
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 470PF 200V AXIAL
Tikiake: 4400-096.pdf
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 4700PF 100V AXIAL
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 50V AXIAL
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 0.027UF 50V AXIAL
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 0.01UF 50V AXIAL
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 2700PF 100V AXIAL
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel