4400-093LF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
4400-093LF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4400-093LF
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 50V AXIAL
Ngā Rauemi: 4400-093LF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4400-093LF
Tau Wae 4400-093LF Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 50V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25560 pcs Pepa Raraunga 4400-093LF.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui -
Rahi Tae M3x0.5 Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.276" L (4.00mm x 7.00mm) Raupapa 4400
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Bushing Ētahi Ingoa 410-1164
4400093LF
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga 35dB @ 100MHz Teitei (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
I teie nei 10A
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL
I roto i te taonga: 7916 pcs
Tikiake: 4400-095.pdf
RFQ
4400-084LF
4400-084LF
I roto i te taonga: 8640 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 0.01UF 50V AXIAL
Tikiake:
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 200V AXIAL
Tikiake: 4400-091LF.pdf
Tikiake: 4400-093.pdf
Tikiake: 4400-096LF.pdf
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 4700PF 100V AXIAL