4400-098LF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
4400-098LF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4400-098LF
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 50V AXIAL
Ngā Rauemi: 4400-098LF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4400-098LF
Tau Wae 4400-098LF Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 50V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8158 pcs Pepa Raraunga 4400-098LF.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui -
Rahi Tae M3x0.5 Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.276" L (4.00mm x 7.00mm) Raupapa 4400
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Axial, Bushing Ētahi Ingoa 410-1169
4400098LF
Q7471273A
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga 42dB @ 100MHz Teitei (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
I teie nei 10A
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 0.027UF 50V AXIAL
I roto i te taonga: 7550 pcs
Tikiake: 4400-098.pdf
RFQ
4400-2XL
4400-2XL
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: DISPOSABLE LAB COAT
I roto i te taonga: 996 pcs
Tikiake: 4400-2XL.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: CAP FEEDTHRU 2700PF 100V AXIAL