315LB6C1660T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
315LB6C1660T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 315LB6C1660T
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC VCXO 166.0000MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.315LB6C1660T.pdf2.315LB6C1660T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 315LB6C1660T
Tau Wae 315LB6C1660T Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC VCXO 166.0000MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11260 pcs Pepa Raraunga 1.315LB6C1660T.pdf2.315LB6C1660T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 315
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Rautanga 166MHz Whakaahuatanga Taipitopito 166MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 30mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA
Kaitautoko Ake Crystal Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) ±50ppm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
315LB6C1228T
315LB6C1228T
Kaihanga: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga: OSC VCXO 122.8800MHZ HCMOS SMD
I roto i te taonga: 14688 pcs
Tikiake: 315LB6C1228T.pdf
RFQ
315LMT
315LMT
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 315A 240VAC/150VDC
I roto i te taonga: 517 pcs
Tikiake: 315LMT.pdf
RFQ
315MT
315MT
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 315A 690VAC/500VDC
I roto i te taonga: 365 pcs
Tikiake: 315MT.pdf
Whakaahuatanga: OSC VCXO 153.6000MHZ HCMOS SMD
I roto i te taonga: 10464 pcs
Tikiake: 315LB6C1536T.pdf
315MMT
315MMT