315LB6C1555T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
315LB6C1555T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 315LB6C1555T
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC VCXO 155.5200MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.315LB6C1555T.pdf2.315LB6C1555T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 315LB6C1555T
Tau Wae 315LB6C1555T Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC VCXO 155.5200MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12037 pcs Pepa Raraunga 1.315LB6C1555T.pdf2.315LB6C1555T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 315
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Rautanga 155.52MHz Whakaahuatanga Taipitopito 155.52MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 30mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA
Kaitautoko Ake Crystal Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) ±50ppm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
315MMT
315MMT
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 315A 690VAC/500VDC