315LB6C1000T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
315LB6C1000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 315LB6C1000T
Kaihanga / Waitohu: CTS Electronic Components
Whakaahuatanga hua OSC VCXO 100.0000MHZ HCMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.315LB6C1000T.pdf2.315LB6C1000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 315LB6C1000T
Tau Wae 315LB6C1000T Kaihanga CTS Electronic Components
Whakaahuatanga OSC VCXO 100.0000MHZ HCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15633 pcs Pepa Raraunga 1.315LB6C1000T.pdf2.315LB6C1000T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 315
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Rautanga 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito 100MHz VCXO HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 30mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA
Kaitautoko Ake Crystal Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) ±50ppm