UP4T-4R7-R
Hua Hua
Tau Wae: UP4T-4R7-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7UH 8.6A 11 MOHM TH
Ngā Rauemi: 1.UP4T-4R7-R.pdf2.UP4T-4R7-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UP4T-4R7-R
Tau Wae UP4T-4R7-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7UH 8.6A 11 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5618 pcs Pepa Raraunga 1.UP4T-4R7-R.pdf2.UP4T-4R7-R.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.669" Dia (17.00mm)
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa UP4T-4R7
UP4T-4R7-ND
Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 4.7µH
Teitei - Tae (Max) 0.518" (13.15mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 8.6A 11 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max
Whakatauranga onamata 8.6A I teie nei - Maama 15.6A