UP4T-471-R
Hua Hua
Tau Wae: UP4T-471-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470UH 914MA 833 MOHM
Ngā Rauemi: 1.UP4T-471-R.pdf2.UP4T-471-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UP4T-471-R
Tau Wae UP4T-471-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FIXED IND 470UH 914MA 833 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6042 pcs Pepa Raraunga 1.UP4T-471-R.pdf2.UP4T-471-R.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.669" Dia (17.00mm)
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 470µH Teitei - Tae (Max) 0.518" (13.15mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 470µH Unshielded Wirewound Inductor 914mA 833 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 833 mOhm Max Whakatauranga onamata 914mA
I teie nei - Maama 1.7A