UP4T-221-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UP4T-221-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 1.4A 357.1 MOHM
Ngā Rauemi: 1.UP4T-221-R.pdf2.UP4T-221-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
550 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UP4T-221-R
Tau Wae UP4T-221-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 1.4A 357.1 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47326 pcs Pepa Raraunga 1.UP4T-221-R.pdf2.UP4T-221-R.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.669" Dia (17.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa UNI-PAC™ 4T
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa UP4T-221
UP4T-221-ND
Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 220µH Teitei - Tae (Max) 0.518" (13.15mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Unshielded Wirewound Inductor 1.4A 357.1 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 357.1 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.4A
I teie nei - Maama 2.4A