UP4T-151-R
Hua Hua
Tau Wae: UP4T-151-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 1.7A 239.2 MOHM
Ngā Rauemi: 1.UP4T-151-R.pdf2.UP4T-151-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UP4T-151-R
Tau Wae UP4T-151-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 1.7A 239.2 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4645 pcs Pepa Raraunga 1.UP4T-151-R.pdf2.UP4T-151-R.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.669" Dia (17.00mm)
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 150µH Teitei - Tae (Max) 0.518" (13.15mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Wirewound Inductor 1.7A 239.2 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 239.2 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.7A
I teie nei - Maama 3A