UP4T-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UP4T-100-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 6.8A 18 MOHM TH
Ngā Rauemi: 1.UP4T-100-R.pdf2.UP4T-100-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UP4T-100-R
Tau Wae UP4T-100-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 6.8A 18 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5621 pcs Pepa Raraunga 1.UP4T-100-R.pdf2.UP4T-100-R.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.669" Dia (17.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa UNI-PAC™ 4T
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa UP4T-100
UP4T-100-ND
Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) 0.518" (13.15mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 6.8A 18 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 18 mOhm Max
Whakatauranga onamata 6.8A I teie nei - Maama 11.5A