UP4B-271-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP4B-271-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UP4B-271-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 270UH 1A SMD
Ngā Rauemi: UP4B-271-R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UP4B-271-R
Tau Wae UP4B-271-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FIXED IND 270UH 1A SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4550 pcs Pepa Raraunga UP4B-271-R.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.870" L x 0.591" W (22.10mm x 15.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa UNI-PAC™
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa UP4B-271
UP4B-271-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 270µH
Teitei - Tae (Max) 0.310" (7.87mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 270µH Unshielded Wirewound Inductor 1A Nonstandard DC Resistance (DCR) -
Whakatauranga onamata 1A I teie nei - Maama 2.4A