UP4B-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP4B-220-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UP4B-220-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22UH 4.5A 34 MOHM SMD
Ngā Rauemi: UP4B-220-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UP4B-220-R
Tau Wae UP4B-220-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FIXED IND 22UH 4.5A 34 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 51938 pcs Pepa Raraunga UP4B-220-R.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.870" L x 0.591" W (22.10mm x 15.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa UNI-PAC™
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 513-1096-1 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.310" (7.87mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Wirewound Inductor 4.5A 34 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 34 mOhm Max Whakatauranga onamata 4.5A
I teie nei - Maama 7.6A