UP4B-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
UP4B-1R5-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UP4B-1R5-R
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.5UH 13.4A 3.9 MOHM
Ngā Rauemi: UP4B-1R5-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
275 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UP4B-1R5-R
Tau Wae UP4B-1R5-R Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FIXED IND 1.5UH 13.4A 3.9 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60791 pcs Pepa Raraunga UP4B-1R5-R.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.870" L x 0.591" W (22.10mm x 15.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa UNI-PAC™
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 513-1190-2
UP4B-1R5
UP4B-1R5-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1.5µH Teitei - Tae (Max) 0.310" (7.87mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 13.4A 3.9 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.9 mOhm Max Whakatauranga onamata 13.4A
I teie nei - Maama 28.9A