TPHCS800-EL
Hua Hua
Tau Wae: TPHCS800-EL
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE HLDR BLADE 80V 800A CHASS
Ngā Rauemi: 1.TPHCS800-EL.pdf2.TPHCS800-EL.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 243 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 243 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPHCS800-EL
Tau Wae TPHCS800-EL Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE HLDR BLADE 80V 800A CHASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 243 pcs Pepa Raraunga 1.TPHCS800-EL.pdf2.TPHCS800-EL.pdf
Tuhinga 80V Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Momo Momo Blade Rahi Whakairo 1.5" Dia x 3.5" L (38.1mm x 88.9mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related TPH, TPL-C Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Holder 800A 80V 1 Circuit Blade Chassis Mount
Whakatauranga onamata 800A Whakaaetanga Mea Copper
Ngā Hua e hāngai ana
TPHCS250-ML
TPHCS250-ML
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE HLDR BLADE 80V 250A CHASS
I roto i te taonga: 245 pcs
Tikiake: TPHCS250-ML.pdf
RFQ
TPHCS800-E
TPHCS800-E
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE HLDR BLADE 80V 800A CHASS