TPHCS250-E
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPHCS250-E
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE HLDR BLADE 80V 250A CHASS
Ngā Rauemi: 1.TPHCS250-E.pdf2.TPHCS250-E.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 256 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 256 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPHCS250-E
Tau Wae TPHCS250-E Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE HLDR BLADE 80V 250A CHASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 256 pcs Pepa Raraunga 1.TPHCS250-E.pdf2.TPHCS250-E.pdf
Tuhinga 80V Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Raupapa Telpower® TPHCS Whakatakotoranga -
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Purihi Holder
Momo Momo Blade Rahi Whakairo 1" Dia x 2.66" L (25.4mm x 67.5mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related TPL-B Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Holder 250A 80V 1 Circuit Blade Chassis Mount
Whakatauranga onamata 250A Whakaaetanga Mea Copper
Whakautu Whakamutunga Tin
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TPHCS-B-E
TPHCS-B-E
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: BASE FOR TPHCS FUSEHOLDER/SWITCH
I roto i te taonga: 318 pcs
Tikiake: TPHCS-B-E.pdf
RFQ
TPHCS250-P
TPHCS250-P
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE HLDR BLADE 80V 250A CHASS