TPHCS250-EL
Hua Hua
Tau Wae: TPHCS250-EL
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE HLDR BLADE 80V 250A CHASS
Ngā Rauemi: 1.TPHCS250-EL.pdf2.TPHCS250-EL.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 243 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 243 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPHCS250-EL
Tau Wae TPHCS250-EL Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE HLDR BLADE 80V 250A CHASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 243 pcs Pepa Raraunga 1.TPHCS250-EL.pdf2.TPHCS250-EL.pdf
Tuhinga 80V Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Momo Momo Blade Rahi Whakairo 1" Dia x 2.66" L (25.4mm x 67.5mm)
Mo te Whakamahia me te / Products Related TPL-B Whakaahuatanga Taipitopito Fuse Holder 250A 80V 1 Circuit Blade Chassis Mount
Whakatauranga onamata 250A Whakaaetanga Mea Copper
Ngā Hua e hāngai ana
TPHCS-B-ML
TPHCS-B-ML
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: BASE FOR TPHCS FUSEHOLDER/SWITCH
I roto i te taonga: 320 pcs
Tikiake: TPHCS-B-ML.pdf
RFQ
TPHCS-B-M
TPHCS-B-M
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
I roto i te taonga: 5947 pcs
Tikiake: TPHCS-B-M.pdf
RFQ
TPHCS800-E
TPHCS800-E
Whakaahuatanga: FUSE HLDR BLADE 80V 800A CHASS
I roto i te taonga: 313 pcs
Tikiake: TPHCS800-E.pdf
TPHCS800-M
TPHCS800-M