LPJ-250SPI
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
LPJ-250SPI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPJ-250SPI
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 250A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: LPJ-250SPI.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 186 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 186 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPJ-250SPI
Tau Wae LPJ-250SPI Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 250A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 186 pcs Pepa Raraunga LPJ-250SPI.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 2.000" Dia x 3.380" L (50.80mm x 85.85mm) Raupapa LOW-PEAK™ LPJ
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Alarm Indicator, Blade Terminal Tae Mahi -
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga Indicating
Whakatauranga onamata 250A Katoa J