LPJ-200SPI
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
LPJ-200SPI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPJ-200SPI
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 200A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi: LPJ-200SPI.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 366 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 366 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPJ-200SPI
Tau Wae LPJ-200SPI Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 200A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 366 pcs Pepa Raraunga LPJ-200SPI.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 1.500" Dia x 3.000" L (38.10mm x 76.20mm) Raupapa LOW-PEAK™ LPJ
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Alarm Indicator, Blade Terminal Tae Mahi -
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga Indicating
Whakatauranga onamata 200A Katoa J
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 300kA AC, 100kA DC Whakaaetanga CE, CSA, UL
Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LPJ-200SP
LPJ-200SP
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 200A 600VAC/300VDC