LPJ-20SPI
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LPJ-20SPI
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/300VDC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LPJ-20SPI
Tau Wae LPJ-20SPI Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 20A 600VAC/300VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2478 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 0.810" Dia x 2.250" L (20.57mm x 57.15mm) Raupapa LOW-PEAK™ LPJ
Wā Whakautu Slow Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Alarm Indicating Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga Indicating
Whakatauranga onamata 20A Katoa J