355NHG2B
Hua Hua
Tau Wae: 355NHG2B
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE SQUARE 355A 500VAC/250VDC
Ngā Rauemi: 355NHG2B.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 758 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 758 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 355NHG2B
Tau Wae 355NHG2B Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE SQUARE 355A 500VAC/250VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 758 pcs Pepa Raraunga 355NHG2B.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 2.953" L x 2.362" W x 2.480" H (75.00mm x 60.00mm x 63.00mm) Raupapa -
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Rectangular, Blade Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 446500 Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Square
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 355A