355NHG1B
Hua Hua
Tau Wae: 355NHG1B
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE SQUARE 355A 440VAC RECT
Ngā Rauemi: 355NHG1B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 355NHG1B
Tau Wae 355NHG1B Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE SQUARE 355A 440VAC RECT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1255 pcs Pepa Raraunga 355NHG1B.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 440V Rahi / Rahi 2.953" L x 1.575" W x 2.165" H (75.00mm x 40.00mm x 55.00mm)
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Rectangular, Blade
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 320000
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Square Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata 355A Katoa NH