355NHG03B
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 355NHG03B
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE SQUARE 355A 500VAC/250VDC
Ngā Rauemi: 355NHG03B.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 716 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 716 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 355NHG03B
Tau Wae 355NHG03B Kaihanga Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga FUSE SQUARE 355A 500VAC/250VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 716 pcs Pepa Raraunga 355NHG03B.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 500V
Rahi / Rahi 2.953" L x 2.362" W x 2.480" H (75.00mm x 60.00mm x 63.00mm) Raupapa -
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Rectangular, Blade Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 446500 Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Square
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 355A
Katoa NH Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 120kA
Whakaaetanga VDE Nga tono Electrical, Industrial
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
355P5P2
355P5P2
Kaihanga: Conxall / Switchcraft
Whakaahuatanga: CABLE R/A MALE-STR MALE 5POS 2M
I roto i te taonga: 2885 pcs
Tikiake: 355P5P2.pdf
RFQ
355NH3G-690
355NH3G-690
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE SQUARE 355A 690VAC RECT
I roto i te taonga: 5928 pcs
Tikiake: 355NH3G-690.pdf
RFQ
355MT
355MT
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE CRTRDGE 355A 690VAC/500VDC