175GDMSJD10E
Hua Hua
Tau Wae: 175GDMSJD10E
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 17.5KV 10E DIN E RATE SQD
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 142 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 142 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 175GDMSJD10E
Tau Wae 175GDMSJD10E Kaihanga Bussmann (Eaton)
He Rahinga Kei te wātea 142 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 17.5kV Rahi / Rahi -
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging - Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Board Mount
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata -
Katoa - Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage -
Whakaaetanga - Nga tono -
Ngā Hua e hāngai ana
175GDMSJD20E
175GDMSJD20E
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE 17.5KV 20E DIN E RATE SQD
I roto i te taonga: 106 pcs
Tikiake:
RFQ
175G-NA
175G-NA
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: TRANSF AUTO 230-115V 1.5KVA USA
I roto i te taonga: 452 pcs
Tikiake: 175G-NA.pdf
RFQ
175GDMSJ10ES
175GDMSJ10ES
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE 17.5KV 10E DIN E RATED SIEM
I roto i te taonga: 128 pcs
Tikiake:
175GDMSJ15ES
175GDMSJ15ES
Whakaahuatanga: FUSE 17.5KV DIN E RATED SIEMENS
I roto i te taonga: 144 pcs
175GDMSJD15E
175GDMSJD15E
Whakaahuatanga: FUSE 17.5KV DIN E RATE
I roto i te taonga: 137 pcs
175F-NA
175F-NA
Whakaahuatanga: TRANSF AUTO 230-115V 1KVA USA
I roto i te taonga: 607 pcs
Tikiake: 175F-NA.pdf
175GFMNJD50E
175GFMNJD50E
Whakaahuatanga: FUSE 17.5KV DIN E RATED
I roto i te taonga: 79 pcs
175GDMSJD25E
175GDMSJD25E
Whakaahuatanga: FUSE 17.5KV 25E DIN E RATE SQD
I roto i te taonga: 116 pcs
175GFMSJ50ES
175GFMSJ50ES
I roto i te taonga: 106 pcs
175G
175G
Whakaahuatanga: TRANSFORMER 230 TO 115VAC 15KVA
I roto i te taonga: 4211 pcs
Tikiake: 175G.pdf
175GDMSJD30E
175GDMSJD30E
Whakaahuatanga: FUSE 17.5KV 30E DIN E RATE SQD
I roto i te taonga: 122 pcs
I roto i te taonga: 3975 pcs
Tikiake: 175G-EU.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel