175GDMSJ10ES
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 175GDMSJ10ES
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 17.5KV 10E DIN E RATED SIEM
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 128 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 128 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 175GDMSJ10ES
Tau Wae 175GDMSJ10ES Kaihanga Bussmann (Eaton)
He Rahinga Kei te wātea 128 pcs Pepa Raraunga
Rahi / Rahi - Raupapa -
Wā Whakautu - Packaging -
Paa / Case Cartridge, Non-Standard Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Board Mount Ngā āhuatanga -
Whakatauranga onamata - Katoa -
Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage - Whakaaetanga -
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
175GDMSJ15ES
175GDMSJ15ES
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE 17.5KV DIN E RATED SIEMENS
I roto i te taonga: 144 pcs
Tikiake:
RFQ
175GDMSJD20E
175GDMSJD20E
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE 17.5KV 20E DIN E RATE SQD
I roto i te taonga: 106 pcs
Tikiake:
RFQ
175GDMSJD10E
175GDMSJD10E
Whakaahuatanga: FUSE 17.5KV 10E DIN E RATE SQD
I roto i te taonga: 142 pcs
175F-NA
175F-NA
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: TRANSF AUTO 230-115V 1KVA USA
I roto i te taonga: 607 pcs
Tikiake: 175F-NA.pdf
175GDMSJD15E
175GDMSJD15E
Whakaahuatanga: FUSE 17.5KV DIN E RATE
I roto i te taonga: 137 pcs
175GDMSJD25E
175GDMSJD25E
Whakaahuatanga: FUSE 17.5KV 25E DIN E RATE SQD
I roto i te taonga: 116 pcs
175F
175F
Whakaahuatanga: TRANSFORMER 230 TO 115VAC 1KVA
I roto i te taonga: 5951 pcs
Tikiake: 175F.pdf
175G-NA
175G-NA
Whakaahuatanga: TRANSF AUTO 230-115V 1.5KVA USA
I roto i te taonga: 452 pcs
Tikiake: 175G-NA.pdf
175GDMSJD30E
175GDMSJD30E
Whakaahuatanga: FUSE 17.5KV 30E DIN E RATE SQD
I roto i te taonga: 122 pcs
175G
175G
Whakaahuatanga: TRANSFORMER 230 TO 115VAC 15KVA
I roto i te taonga: 4211 pcs
Tikiake: 175G.pdf
175F-EU
175F-EU
Whakaahuatanga: TRANSF AUTO 230-115V 1KVA EUROP
Tikiake: 175F-EU.pdf
175G-EU
175G-EU
Whakaahuatanga: TRANSF AUTO 230-115V 1.5KVA EURO
Tikiake: 175G-EU.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel