175GDMSJ15ES
Hua Hua
Tau Wae: 175GDMSJ15ES
Kaihanga / Waitohu: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga hua FUSE 17.5KV DIN E RATED SIEMENS
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 144 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 144 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 175GDMSJ15ES
Tau Wae 175GDMSJ15ES Kaihanga Bussmann (Eaton)
He Rahinga Kei te wātea 144 pcs Pepa Raraunga
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 17.5kV Rahi / Rahi -
Raupapa - Wā Whakautu -
Packaging - Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo -
Ngā āhuatanga - Whakatauranga onamata 15A
Katoa - Whakaaetanga -
Nga tono -
I roto i te taonga: 3975 pcs
Whakaahuatanga: TRANSFORMER 230 TO 115VAC 15KVA