RT22C2W103
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT22C2W103
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua TRIMMER 10K OHM 0.75W PC PIN TOP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT22C2W103
Tau Wae RT22C2W103 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga TRIMMER 10K OHM 0.75W PC PIN TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6047 pcs Pepa Raraunga
Te manawanui ±5% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±50ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.500" x 0.220" Face x 0.500" H (12.70mm x 5.59mm x 12.70mm)
Raupapa Trimpot® RT22/RTR22-Sealed Tuhinga Whakatika Wirewound
Tuhinga 10 kOhms Mana (Watts) 0.75W, 3/4W
Whakaahuatanga Taipitopito 10 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 25 Turn Top Adjustment Momo Whakatika Top Adjustment
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RT22C2W103M
RT22C2W103M
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TRIMMER 10K OHM 0.75W PC PIN TOP