RT22C2W101
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT22C2W101
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua TRIMMER 100 OHM 0.75W PC PIN TOP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT22C2W101
Tau Wae RT22C2W101 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga TRIMMER 100 OHM 0.75W PC PIN TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7022 pcs Pepa Raraunga
Te manawanui ±5% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±50ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.500" x 0.220" Face x 0.500" H (12.70mm x 5.59mm x 12.70mm)
Raupapa Trimpot® RT22/RTR22-Sealed Tuhinga Whakatika Wirewound
Tuhinga 100 Ohms Mana (Watts) 0.75W, 3/4W
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms 0.75W, 3/4W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 25 Turn Top Adjustment Momo Whakatika Top Adjustment