RT22C2P502
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
RT22C2P502 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT22C2P502
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua TRIMMER 5K OHM 0.75W PC PIN SIDE
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT22C2P502
Tau Wae RT22C2P502 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga TRIMMER 5K OHM 0.75W PC PIN SIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6666 pcs Pepa Raraunga
Te manawanui ±5% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±50ppm/°C Rahi / Rahi Rectangular - 0.500" x 0.220" Face x 0.220" H (12.70mm x 5.59mm x 5.59mm)
Raupapa Trimpot® RT22/RTR22-Sealed Tuhinga Whakatika Wirewound
Tuhinga 5 kOhms Mana (Watts) 0.75W, 3/4W
Whakaahuatanga Taipitopito 5 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 25 Turn Side Adjustment Momo Whakatika Side Adjustment