CDDFN2-T3.3LC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CDDFN2-T3.3LC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDDFN2-T3.3LC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 3V 8V 2DFN
Ngā Rauemi: CDDFN2-T3.3LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDDFN2-T3.3LC
Tau Wae CDDFN2-T3.3LC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga TVS DIODE 3V 8V 2DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5183 pcs Pepa Raraunga CDDFN2-T3.3LC.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 3V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato 2-DFN (1x0.6) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-UFDFN
Ētahi Ingoa CDDFN2-T3.3LCTR
CDDFN2T33LC
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs)
Capacitance @ Frequency 13pF @ 1MHz Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CDDFN10-3324P
CDDFN10-3324P
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 3.3V 7.5V 10DFN