CDDFN2-T12C
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CDDFN2-T12C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDDFN2-T12C
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12V 25V 2DFN
Ngā Rauemi: CDDFN2-T12C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDDFN2-T12C
Tau Wae CDDFN2-T12C Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga TVS DIODE 12V 25V 2DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5518 pcs Pepa Raraunga CDDFN2-T12C.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 25V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato 2-DFN (1x0.6) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 25W
Packaging Original-Reel® Paa / Case 2-UFDFN
Ētahi Ingoa CDDFN2-T12CDKR Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1A (8/20µs)
Capacitance @ Frequency 12pF @ 1MHz Mahinga Korero 1