CDDFN2-T3.3B
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CDDFN2-T3.3B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CDDFN2-T3.3B
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 3.3V 8V 2DFN
Ngā Rauemi: 1.CDDFN2-T3.3B.pdf2.CDDFN2-T3.3B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CDDFN2-T3.3B
Tau Wae CDDFN2-T3.3B Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga TVS DIODE 3.3V 8V 2DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 397713 pcs Pepa Raraunga 1.CDDFN2-T3.3B.pdf2.CDDFN2-T3.3B.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 3.3V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 8V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato 2-DFN (1x0.6) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 2-XDFN
Ētahi Ingoa CDDFN2-T3.3BDKR Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 13.5pF @ 1MHz