73F824AF
Hua Hua
Tau Wae: 73F824AF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 820UH 200MA 6.8 OHM TH
Ngā Rauemi: 73F824AF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 73F824AF
Tau Wae 73F824AF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 820UH 200MA 6.8 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5290 pcs Pepa Raraunga 73F824AF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.440" Dia x 0.625" L (11.18mm x 15.88mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 73F
Ratonga - Q @ Freq 150 @ 790kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 820µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.1MHz Whakaahuatanga Taipitopito 820µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 6.8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 6.8 Ohm Max Whakatauranga onamata 200mA