73F474AF
Hua Hua
Tau Wae: 73F474AF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470UH 200MA 4.8 OHM TH
Ngā Rauemi: 73F474AF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 73F474AF
Tau Wae 73F474AF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 470UH 200MA 4.8 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4606 pcs Pepa Raraunga 73F474AF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.390" Dia x 0.625" L (9.91mm x 15.88mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 73F
Ratonga - Q @ Freq 160 @ 790kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 470µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.9MHz Whakaahuatanga Taipitopito 470µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 4.8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 4.8 Ohm Max Whakatauranga onamata 200mA