73F473AF
Hua Hua
Tau Wae: 73F473AF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 4.7MH 100MA 21.5 OHM
Ngā Rauemi: 73F473AF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 73F473AF
Tau Wae 73F473AF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 4.7MH 100MA 21.5 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4897 pcs Pepa Raraunga 73F473AF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.530" Dia x 0.625" L (13.46mm x 15.88mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 73F
Ratonga - Q @ Freq 95 @ 250kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz
Inangarangi 4.7mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1MHz Whakaahuatanga Taipitopito 4.7mH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 21.5 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 21.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 100mA