73F334AF-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 73F334AF-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 250MA 3.8 OHM TH
Ngā Rauemi: 73F334AF-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 73F334AF-RC
Tau Wae 73F334AF-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 250MA 3.8 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4145 pcs Pepa Raraunga 73F334AF-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.370" Dia x 0.625" L (9.40mm x 15.88mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 73F
Ratonga - Q @ Freq 160 @ 790kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4.8MHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 3.8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3.8 Ohm Max Whakatauranga onamata 250mA