73F823AF
Hua Hua
Tau Wae: 73F823AF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 8.2MH 80MA 30 OHM TH
Ngā Rauemi: 73F823AF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 73F823AF
Tau Wae 73F823AF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 8.2MH 80MA 30 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4720 pcs Pepa Raraunga 73F823AF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.540" Dia x 0.625" L (13.72mm x 15.88mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 73F
Ratonga - Q @ Freq 70 @ 250kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz
Inangarangi 8.2mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 910kHz Whakaahuatanga Taipitopito 8.2mH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 30 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 30 Ohm Max Whakatauranga onamata 80mA