73F224AF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 73F224AF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220UH 250MA 3.2 OHM TH
Ngā Rauemi: 73F224AF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 73F224AF
Tau Wae 73F224AF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 220UH 250MA 3.2 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5045 pcs Pepa Raraunga 73F224AF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.360" Dia x 0.625" L (9.14mm x 15.88mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 73F
Ratonga - Q @ Freq 160 @ 790kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 220µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 5.6MHz Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 3.2 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max Whakatauranga onamata 250mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
73F274AF
73F274AF
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 270UH 250MA 3.6 OHM TH
I roto i te taonga: 5311 pcs
Tikiake: 73F274AF.pdf
RFQ
73F224AF-RC
73F224AF-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 220UH 250MA 3.2 OHM TH