73F184AF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 73F184AF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 180UH 250MA 2.9 OHM TH
Ngā Rauemi: 73F184AF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 73F184AF
Tau Wae 73F184AF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 180UH 250MA 2.9 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4061 pcs Pepa Raraunga 73F184AF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.340" Dia x 0.625" L (8.64mm x 15.88mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 73F
Ratonga - Q @ Freq 160 @ 790kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 180µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6MHz Whakaahuatanga Taipitopito 180µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 2.9 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.9 Ohm Max Whakatauranga onamata 250mA