73F183AF-RC
Hua Hua
Tau Wae: 73F183AF-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1.8MH 150MA 11 OHM TH
Ngā Rauemi: 73F183AF-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 73F183AF-RC
Tau Wae 73F183AF-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 1.8MH 150MA 11 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5780 pcs Pepa Raraunga 73F183AF-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.610" Dia x 0.625" L (15.49mm x 15.88mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 73F
Ratonga - Q @ Freq 140 @ 250kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz
Inangarangi 1.8mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.8MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1.8mH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 11 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 11 Ohm Max Whakatauranga onamata 150mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
73F223AF-RC
73F223AF-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2MH 150MA 12 OHM TH
I roto i te taonga: 4267 pcs
Tikiake: 73F223AF-RC.pdf
RFQ
73F183AF
73F183AF
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.8MH 150MA 11 OHM TH